Margaréta Tagóvoda

2020.09.09. (szerda) 16 óra Sün csoport

Megjelenésükre számítunk!

Margaréta Tagóvoda Dolgozói

Megkezdődött óvodánkban a gyermeknapi programok.

Május 28-án a Sándor Frigyes Alapfokú Művészeti Iskola növendékei, tanárai Pomposné Zelena Erzsébet tanszékvezető irányításával hangszerbemutatót tartottak óvodásainknak.

2018. május 17-én Decathlon sporteszközök felhasználásával sport délelőtt volt óvodánkban.

Az áruházlánc  újabb eszközökkel támogatta óvodánkat,melyet képviselőjük ,Barabás Mariann adott át a gyermekeknek.

A Margaréta Óvoda 2016 óta a Decathlon SportManó Óvodája, ezt a címet egy országos pályázat útján nyertük el.

Sok sporteszközt kaptunk, melyek segítségével különböző sportágakat ismertethetünk meg a gyermekekkel.

Az Országos Tűzmegelőzési Bizottság által kiírt alkotó pályázaton Fejér megyében óvodánk két gyermeke nagy örömünkre sikeresen szerepelt.

Kovács-Rosta József első Kiss Nóra második helyezést ért el.

2018. március 9-én délelőtt „Mozgásfejlesztés a népi játékok és a tánc segítségével”, illetve „Képességfejlesztés saját készítésű fejlesztő játékokkal” címmel tagóvoda-vezetőnk Szirmainé Gubicza Margit továbbképzést tartott óvodánkban. A rendezvényen több 50 óvodapedagógus vett részt nemcsak városunkból, hanem Fejér megyéből, és a megyén kívülről is.