Duna-parti Tagóvoda
Alapítványi köszönőlevél
2012. október 19. péntek, 11:57

A KŐIRS-OVI ALAPÍTVÁNY köszöntet mond a SZJA 1%-ának felajánlásáért (450.850 Ft). Az összeget óvoda játékeszközök vásárlására használtuk fel.

Adószám: 18495597-1-07

Óvónőink műsora Mikulásfalván
2011. november 10. csütörtök, 10:59

Nagykarácsonyban a 16. országos Mikulás Fesztivál programjain hétvégente találkozhatunk a Dunaújvárosi Óvoda óvónőivel!

Gyermekeknek szóló bábjátékokkal és mesejátékokkal szórakoztatják a kicsiket az alábbi időpontokban:

November 5. szombat Dunaújvárosi Óvoda Aprók Háza Egysége:

”Dunpentelei Betlehemes” -  Néphagyományok felelevenítése betlehemes játékkal. A történet szereplői: angyal, pásztorok, gazdasszony.

November 6. vasárnap Dunaújvárosi Óvoda Aranyalma Egysége:

”Holle anyó” - A szorgos és lusta lány találkozása Holle anyóval, a beszélő fával és termésével. A meséből megtudhatjuk, hogy miért esik télen a hó, és ki az a Holle anyó!

November 12 szombat 12.30 óra és 14 óra Dunaújvárosi Óvoda Margaréta Egysége:

”Cirkusz a jégen” – Új téli műsorral érkezik a Margaréta Cirkusz! Állatszámokkal, céllövéssel, bűvésszel és bohóccal. Móka- kacagás-varázslat! Mindenki megmutathatja milyen bátor és ügyes!

November 13 vasárnap 12.30 óra és 13.30 óra Dunaújvárosi Óvoda Margaréta Egysége:

”Cirkusz a jégen” –Új téli műsorral érkezik a Margaréta Cirkusz! Állatszámokkal, céllövéssel, bűvésszel és bohóccal. Móka- kacagás-varázslat! Mindenki megmutathatja milyen bátor és ügyes!

November 20. vasárnap 12.20. óra és 13.20 óra Dunaújvárosi Óvoda Duna-parti Egysége:

Télapó az erdőben” - Mackó, nyuszi, süni, róka, farkas az erdőben várják Télapót, és azon törik a fejüket mivel ajándékozzák meg őt. Krampusz virgácsokat akar osztani, de Télapó lefüleli, az állatokat pedig megajándékozza.

November 26. szombat 12.00 óra, 13.20 óra, 14.20 óra, 15.20 óra Dunaújvárosi Óvoda Margaréta Egysége:

”Cirkusz a jégen”  Új téli műsorral érkezik a Margaréta Cirkusz! Állatszámokkal, céllövéssel, bűvésszel és bohóccal. Móka- kacagás-varázslat! Mindenki megmutathatja milyen bátor és ügyes!

December 3. szombat 12.00 óra, 13.00 óra,14.00 óra, Dunaújvárosi Óvoda Napsugár Egysége:

„Mesecsokor”  3 kismalac és a farkas- 3 házat építő kismalac találkozása a farkassal. Ki az igazi Mikulás?- 3 kópé Mikulásruhában szeretné megszerezni az igazi Mikulás ajándékait.  Csillagok közt szeretnék élni- A kisfenyő a fényes csillagok közt szeretne élni, odavezető útja során barátokat szerez.

December 4. vasárnap 12.00 óra,13.00 óra,14.00 óra Dunaújvárosi Óvoda Duna-parti Egysége:

Télapó az erdőben”Mackó, nyuszi, süni, róka, farkas az erdőben várják Télapót, és azon törik a fejüket mivel ajándékozzák meg őt. Krampusz virgácsokat akar osztani, de Télapó lefüleli, az állatokat pedig megajándékozza.