2014.szeptember – 2015. február programok:

Szeptember

• Beszoktatás, az új kiscsoportosok fogadása
  • Autómentes Világnap keretében rendezett városi programon vettünk részt a nagycsoportosokkal
  • Őszi óvodai kirándulás

Az ISD POWER Szabadidő parkjában töltöttünk egy kellemes délelőttöt

Október

• Zenei Világnap keretében rendezett városi programon vettünk részt a Móricz iskolában illetve a Dunaújvárosi Óvoda Pajtás utcai Tagóvodájában

Köszönjük az élményt!

• Fogászati szűrésen voltunk mind a négy csoporttal
  • Nefelejcs színház előadása: A tücsök és a hangya
  • Egészségnapot szerveztünk óvodánkban. Délelőtt a mozgásé volt a főszerep, délután pedig óvodánk pszichológusát Mészárosné Libor Ágnest hívtuk egy közös beszélgetésre a szülőkkel

November

• Családi tornára hívtuk a szülőket
  • Bölöni Réka színház: a Padlás mese

December

• Megérkezett a Mikulás!

Az óvó nénik meglepetése ebben az évben a Télapó kesztyűje című mese előadása volt

• A Gárdonyi Géza Általános Iskola karácsonyi gálaműsorára kaptunk meghívást. A helyszín: a Bartók Béla Művelődési Központ volt.

Köszönjük a színvonalas műsort!

• Adventi játszóházat tartottunk a családok számára
  • Óvodai karácsony

Délelőtt: A gyerekeknek meghitt hangulatú karácsonyi ünnepélyt rendeztünk a csoportjainkban

Délután: Nagy szeretettel vártuk a szülőket közös együttjátszásra, beszélgetésre egy jóízű teázás és a gyerekek által készített finomságok eszegetése mellett.

Január

• Színházi előadás: Négy évszak

Február

• Duna- parti Tagóvodában a „szokásos” társasjátékon 5 nagycsoportossal képviseltük óvodánkat.

Ismét nagy élmény volt!

• Kenguru Kupán vettünk részt a Vasvári Pál Általános Iskola szervezésében. A pillangó csoport képviselte az óvodánkat és MEGSZEREZTÜK A KUPÁT!
  • Farsang

Mindegyik csoportban jelmezes felvonulással, zenével, tánccal „űztük” el a telet

• Bölöni Réka színház: Bohóc

A következő programok várnak még óvodásainkra:

Március

• 30-31- április 01. Húsvéti vásár

Igényes, az óvó nénik által készített húsvéti kiegészítőket kínálunk a szülőknek

Április

• Mesemondó délelőtt (április 10.) tartunk az óvodánkban, a város óvodáiból várjuk a mesélni szerető gyerekeket.
  • Furulyás Palkó című színházi előadás lesz, április 20-án
  • Április 14-16 között ismerkedést tartanak a város összes tagóvodájában. A mi ovink is szeretettel várja a leendő kiscsoportosok szüleit (részletek később).
  • Április 21-22 óvodai beíratás