Bóbita Tagóvoda

Ezúton köszönjük a Hankook Magyarország Kft támogatását, a szülők összefogását és segítségét, önzetlen munkáját, amit az óvodánk külső homlokzatának felújítása során nyújtottak!

Bóbita Tagóvoda dolgozói

MEGSZÉPÜLT AZ ÓVODÁNK!

2015 nyarán nagy munkába fogtunk a Bóbita Óvodában. Szülői összefogás keretében, sok-sok ügyes anyuka és apuka, sőt nagypapa részvételével megújult szeretett ovink külseje.

A szülők lelkesen vették ki részüket a munkából, szakemberek és laikusok együtt dolgoztak az óvoda dolgozóival, és együtt örültünk a végeredménynek.

A végeredmény pedig nem „csak” az lett, hogy az óvoda falai és homlokzata újra tiszta és szép színű lett, hanem az is, hogy összekovácsolódott a szülői közösség, jó hangulatban folyt a munka és mindannyian éreztük, hogy tettünk valamit szűkebb környezetünkért, az oviért ahová gyermekeink járnak.

A festéshez szükséges alapanyagokat a Hankook Tire Magyarország Kft. biztosította.

Ezúton is köszönjük a közreműködést a Hankook Kft-nél dolgozó szülőknek és a támogatást a Hankook Kft-nek!

Garbacz Tamara

Szülői Munkaközösség vezetője

TÁMOP-3.1.7.

"Referencia-intézmények országos hálózatának kialakítása és felkészítése"