Aranyalma Tagóvoda
Újabb Báziséntézményi program a Dunaújvárosi Óvodában
2018. május 14. hétfő, 14:08

2018. május 10-én az Aranyalma Tagóvoda adott helyszínt a Játék munkaközösség bemutatójának.

Az esemény résztvevői, mintegy 25 pedagógus kolléga az iskolába készülő nagycsoportosok játékos képességfejlesztéséhez, az

ismeretbővítés lehetőségeihez kapott jobbnál jobb ötleteteket.

Köszönet
2017. március 28. kedd, 08:03

A Dunaújvárosi Óvoda Aranyalma Tagóvodája és a Gyermekláncfű Alapítvány köszönetet mond mindazoknak, akik a 2014. évi adójuk 1 %-ával /83.960.- Ft/; a 2015. évi adójuk 1 %-ával /95.431.- Ft/ segítették a gyermekek fejlesztésének feltételeit.

Adószámunk: 18480294-1-07

Alapítványi köszönőlevél
2014. december 10. szerda, 13:49

A Dunaújvárosi Óvoda Aranyalma Tagóvodája, a GYERMEKLÁNCFŰ ALAPÍTVÁNY
köszönetet mond mindazoknak, akik a 2013. évi adójuk 1 %-ával /187.626.-Ft/ segítették a gyermekek fejlesztésének feltételeit.

Adószám: 18480294-1-07

Óvónőink műsora Mikulásfalván
2012. november 16. péntek, 09:19

Nagykarácsonyban a 17. országos Mikulás Fesztivál programjain hétvégente találkozhatunk a Dunaújvárosi Óvoda óvónőivel!

Gyermekeknek szóló bábjátékokkal és mesejátékokkal szórakoztatják a kicsiket az alábbi időpontokban:

2012. november 17. (szombat) 11 óra és 14 óra Dunaújvárosi Óvoda Aprók Háza Egysége:

„Becsületes megtalálók, Karácsonyi mondóka”- Bábjáték nagy bábokkal és síkbábokkal.

2012. december 1. (szombat) 11 óra és 14 óra Dunaújvárosi Óvoda Százszorszép Egysége:

„Szőrmók, Csimbók a pajkos ördögök”- Interaktív játék, gyermekek bekapcsolódásával.

2012. december 8. (szombat) 11 óra és 14 óra Dunaújvárosi Óvoda Aranyalma Egysége:

„Karácsonyi bonyodalmak”- Bábjáték vidám állatokkal, krampuszokkal.

Óvónőink műsora Mikulásfalván
2011. november 10. csütörtök, 10:54

Nagykarácsonyban a 16. országos Mikulás Fesztivál programjain hétvégente találkozhatunk a Dunaújvárosi Óvoda óvónőivel!

November 5. szombat Dunaújvárosi Óvoda Aprók Háza Egysége:

”Dunpentelei Betlehemes” -  Néphagyományok felelevenítése betlehemes játékkal. A történet szereplői: angyal, pásztorok, gazdasszony.

November 6. vasárnap Dunaújvárosi Óvoda Aranyalma Egysége:

”Holle anyó” - A szorgos és lusta lány találkozása Holle anyóval, a beszélő fával és termésével. A meséből megtudhatjuk, hogy miért esik télen a hó, és ki az a Holle anyó!

November 12 szombat 12.30 óra és 14 óra Dunaújvárosi Óvoda Margaréta Egysége:

”Cirkusz a jégen” – Új téli műsorral érkezik a Margaréta Cirkusz! Állatszámokkal, céllövéssel, bűvésszel és bohóccal. Móka- kacagás-varázslat! Mindenki megmutathatja milyen bátor és ügyes!

November 13 vasárnap 12.30 óra és 13.30 óra Dunaújvárosi Óvoda Margaréta Egysége:

”Cirkusz a jégen” –Új téli műsorral érkezik a Margaréta Cirkusz! Állatszámokkal, céllövéssel, bűvésszel és bohóccal. Móka- kacagás-varázslat! Mindenki megmutathatja milyen bátor és ügyes!

November 20. vasárnap 12.20. óra és 13.20 óra Dunaújvárosi Óvoda Duna-parti Egysége:

Télapó az erdőben” - Mackó, nyuszi, süni, róka, farkas az erdőben várják Télapót, és azon törik a fejüket mivel ajándékozzák meg őt. Krampusz virgácsokat akar osztani, de Télapó lefüleli, az állatokat pedig megajándékozza.

November 26. szombat 12.00 óra, 13.20 óra, 14.20 óra, 15.20 óra Dunaújvárosi Óvoda Margaréta Egysége:

”Cirkusz a jégen”  Új téli műsorral érkezik a Margaréta Cirkusz! Állatszámokkal, céllövéssel, bűvésszel és bohóccal. Móka- kacagás-varázslat! Mindenki megmutathatja milyen bátor és ügyes!

December 3. szombat 12.00 óra, 13.00 óra,14.00 óra, Dunaújvárosi Óvoda Napsugár Egysége:

„Mesecsokor”  3 kismalac és a farkas- 3 házat építő kismalac találkozása a farkassal. Ki az igazi Mikulás?- 3 kópé Mikulásruhában szeretné megszerezni az igazi Mikulás ajándékait.  Csillagok közt szeretnék élni- A kisfenyő a fényes csillagok közt szeretne élni, odavezető útja során barátokat szerez.

December 4. vasárnap 12.00 óra,13.00 óra,14.00 óra Dunaújvárosi Óvoda Duna-parti Egysége:

Télapó az erdőben”Mackó, nyuszi, süni, róka, farkas az erdőben várják Télapót, és azon törik a fejüket mivel ajándékozzák meg őt. Krampusz virgácsokat akar osztani, de Télapó lefüleli, az állatokat pedig megajándékozza.

Gyermekláncfű Alapítvány

melynek célja az óvodáskorú gyerekek egészséges életmódra nevelésének segítése, kulturális nevelési és tömegsport igényei, lehetőségeik anyagi támogatása. Vagyonát a fenti célok érdekében használja fel, nagy értékű mozgásfejlesztő udvari játékokra, a tornaterem felszerelésére, fejlesztő játékok beszerzésére.

Adószámunk: 18480294-1-07