A steelballtól az ovisok nyuszimotor versenyéig - nagyszabású sportnap került megrendezésre 2023. június 10-én (szombat)

A nagy múltú utcai kosárlabda, a steelball életre keltésével, fitnesz programokkal és közös edzésekkel, az óvodásoknak rendezett nyuszimotor versennyel, a gyerekeknek kiírt focikupával és még számos sportolási lehetőséggel került megrendezésre a JUVE Sportolj Dunaújváros szervezésében egy nagyon klassz sportdélelőtt, amelyre több óvoda (Duna-parti Tagóvoda, Kincskereső Tagóvoda, Margaréta Tagóvoda, Aprók Háza Tagóvoda és Napsugár Tagóvoda) jelentkezett.
Óvodásaink hatalmas lelkesedéssel száguldoztak a kijelölt pályán, motorokkal és rollerekkel.
Az esemény végén a díjeső sem maradt el, a szervezők üdítővel, kreatív csomaggal, kitűzőkkel és csokoládéval kedveskedtek a kis versenyzőinknek.