Kedves Szülők, Gyerekek! Kedves Munkatársaink!

Ezúton is szeretnénk megköszönni a rengeteg felajánlást, adományt, önkéntes, karitatív munkát, melyet, a városunkba érkező ukrajnai menekültek ellátásában/hoz nyújtottak, nyújtanak bármilyen módon - ruhanemű, játék, tisztítószert élelmiszer, ellátásban való közreműködés. 

Tájékoztatjuk Önöket, hogy ezen dolgok mind eljutottak a menekülteket fogadó állomásra - Középiskolai Kollégium Kertváros - önkéntességet vállaló kollégáink, naponta jelen vannak a helyszínen és részt vállalnak ellátásukban.

Felajánlásokat továbbra is fogadnak a Polgármesteri Hivatalban kialakított gyűjtőponton (főporta melletti tanácsterem) - elsősorban tisztasági, higiéniai eszközöket (mosószer, öblítő, felmosáshoz, takarításhoz szükséges eszközök), tartós élelmiszer, bébiétel, tápszer, ffi, női fehérnemű, fésű, hajszárító stb)

Köszönjük szépen önzetlenségüket, segíteni akarásukat, támogatásukat!

Tisztelettel:

Gyenes Józsefné
intézmény igazgató