A gyermekek reggeli óvodába érkezésének és délutáni távozásának rendje az alábbiak szerint módosul:

• Az egyes tagóvodák öltözőszobájának nagyságától függően maximum 3-5 szülő/kísérő tartózkodhat az óvoda épületében. Tagintézményenként jelzik az egyszerre bent tartózkodó szülők/kísérők számát.
  • Az öltözőszoba nagyságától függően maximum 3-5 szülő/kísérő tartózkodhat az óvoda épületében.
  • A szülők/kísérők csak maszkban léphetnek az intézménybe, kesztyű használata ajánlott.
  • A szülők/kísérők csak a gyermek átöltöztetésének idején tartózkodhatnak az épületben.

Minden szülő figyelmét felhívjuk az óvintézkedések fokozott betartására, ugyanis helyben csak addig tudunk döntéseket hozni, amíg a vírus meg nem jelenik az intézményekben. Ezután az országos hatáskörű szervek fognak dönteni. Az eddigi gyakorlat alapján egyetlen megbetegedés is a teljes óvoda bezárásához vezetett, ebben az esetben a gyermek felügyeletéről a szülőnek kell gondoskodnia!

Köszönettel:

Dunaújvárosi Óvoda