Értesítjük Önöket, hogy a pandémia helyzetre való tekintettel, amely újra felütötte a fejét 2020.09.02-ától (szerda), az óvoda területére nem léphetnek be, sem a gyermek bevitelekor, sem a gyermek hazamenetelekor.

A koronavírus járvány terjedésének megelőzése érdekében az óvodába érkezés során a következő szabályok betartását kérjük:

• Kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató gyermek érkezhet az intézménybe.
  • Az épületbe való bejutás „zsilip” rendszerben, a tagóvodák erre a célra kijelölt ajtaján lehetséges. Az ajtókat csöngetést követően, az azzal megbízott óvodai dolgozó nyitja ki. (Házirend 1. sz. melléklete)

Ha az óvodapedagógus megítélése szerint a gyermek beteg, gondoskodik a többi gyermektől való elkülönítéséről, és a lehető legrövidebb időn belül értesíti a gyermek szüleit. Kérjük, hogy elérhetőségük (telefon, lakcím) változását mindig pontosan jelentsék be a pedagógusnak. (Házirend 7. oldal)

Ezeket az utasításokat kérjük, tartsák be a tömeges fertőzésveszély elkerülése végett.

Köszönettel:

Dunaújvárosi Óvoda