Felhívjuk az érdekelt szülők figyelmét, hogy a 2023/2024-es nevelési évre az óvodai felvételi jelentkezés:

 

Időpontja: 2023. április 3. (hétfő), 2023. április 4. (kedd)

délelőtt: 8 - 12 óráig, délután: 14 - 17 óráig

Helye: A székhely óvoda  ( Dunaújvárosi Óvoda, 2400 Dunaújváros, Lilla köz 1.)

 

Lehetőség van az online beiratkozásra is, ebben az esetben a jelentkezési lapot a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre küldjék el, csatolva a gyermek születési anyakönyvi kivonatával valamint lakcímkártyájával.

 

A beíratásoz szükséges jelentkezési lap itt és nyilatkozat - szülő felügyeleti jogról itt letölthető, valamint orvosi igazolás csatolása szükséges a gyermek óvodaérettségéről illetve bölcsődéből érkező gyermek esetén bölcsődei vélemény.

A jelentkezési lapot kinyomtatott formában megtalálják a Dunaújvárosi Óvoda portáján (2400 Dunaújváros, Lilla köz 1.)

 

Felvételt biztosító Tagóvodák - Körzethatárok itt