A tavaszi programjaink körül az első, amit kiemelnék a zeneiskolások kis koncertje volt. Mindig öröm, amikor gyerekek zenélnek gyerekeknek.

Egy új kezdeményezéssel is előálltak a Sándor Frigyes Zeneiskolások. Úgynevezett Kakaó- koncertet tartottak a szabadban az ovisoknak. Itt a hangszerekkel való ismerkedésen volt a hangsúly.

Minden hónapra jutott egy-egy színházi előadás is, amit a gyerekek szintén örömmel fogadtak.

A tavaszi városi rendezvényeken mindig képviselteti magát az óvodánk, főként nagycsoportosokkal (Társasjáték a Duna- parti óvodában, Focikupa, Körlánc)

Büszkék vagyunk ovisainkra, akik a rajzpályázatokon elindulnak és általában díjazottak is lesznek.

Újra nagy sikerrel rendeztük meg a városi mesemondó délelőttünket, amely már évtizedes hagyományunk.

Az óvodánkban fontos esemény az Anyák napi ünnepség illetve a nagycsoportosok Évzárója is. Minden csoportunk igazán szép műsorral és esztétikus ajándékkal lepte meg az anyukákat.

Az „évet” mindig a csillagvirágos Gyermekhéttel zárjuk. Sok minden belefér egy hétbe, pl.: kirándulás, játszóház, mesejáték az óvó nénik előadásában, táncház. Ezt a hetet, most már harmadik éve, a Csillagvirág piknik zárja. Duna-parton, szülőkkel közösen töltünk el egy napot, mindig nagy sikerrel!