A Dunaújvárosi Óvoda gyermekei nevében köszönetünket fejezzük ki a XI. Carissa Kupa szervezőinek, Petrás Gábor úrnak és mindazoknak: Dunaújváros Önkormányzata, Decathlon Sportáruház, Dunaújvárosi Labdarugó szövetség, Varázs-kép, Dunaferr Vasas kispályás labdarugó csapat, Garbacz István, Jakab Roland, Arth Imre, Major Házépítő Kft., Carissa virágüzlet, Szendvics.com, Csövesek Kispályás Labdarúgó csapat, Karsai László, Akrasz Bau Kispályás Labdarúgó csapat, Fejő Therm, Háromkirály C. FC, Kispályás labdarúgó csapat, Dunaújvárosi Hírlap, Karmacsi Autó Kispályás labdarúgó csapat, DLSZ játékvezetők,  Horváth Attila Campus Étterem, Castellum Pub, Nagyvenyim SE, Dunaújváros Pase Labdarúgó csapat, Devil Erotik shop, Kiss Milán kispályás labdarúgó játékos, Juhász János akik adományaikkal hozzájárultak az „Adok egy labdát” jótékonysági kampányához, melyen 500.00 Ft gyűlt össze. Ezen az összegen sporteszközöket vásárolunk a gyermekek mozgásfejlesztése céljából. Reméljük, hogy a jövőben is sok tehetséges sportoló kerül ki óvodásaink közü!

Köszönettel:Hubacsekné Nagy Emília Dunaújvárosi Óvoda vezetője