Örömmel értesítek mindenkit, hogy 2014. június 10-én (kedden) a Bartók Kamaraszínházban a Pedagógus díjak átadásra kerültek.

A Dunaújvárosi Óvodából 4 fő részesült több évtizedes munkájáért kitüntetésben,

- Juhászné Nagy Mariann a Dunaújvárosi Óvoda Százszorszép Tagóvoda óvodapedagógusa a "Dunaújváros Érdemes Pedagógusa" díjat kapta meg.

- Palaczk Edit, a Dunaújvárosi Óvoda Római Városrészi Tagóvoda óvodapedagógusa a „Dunaújváros Oktatásügyéért” díjat kapta meg,

- Hevesi Árpádné, a  Dunaújvárosi Óvoda Aprók Háza Tagóvoda óvodapedagógusa a „Dunaújváros Oktatásügyéért” díjat kapta meg

- Maradáné Králl Edit a Dunaújvárosi Óvoda Mesevár Tagóvoda tagintézmény-vezetője, óvodapedagógusa a „Pedagógus Életpályáért Emlékérmet” vehette át.

- Szabóné Kiss Ilona a Dunaújvárosi Óvoda Margaréta Tagóvoda óvodapedagógusa „Pedagógus Életpályáért Emlékérmet” vehette át.

Ezúton is gratulálunk nekik!

Dunaújváros, 2014. június 10.

Hubacsekné Nagy Emília
Intézményigazgató